Правила оформлення

 

Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій. Формат - pdf

Приклад оформлення. Формат - pdf
 

Для опублікування статті у науковому журналі "Фітотерапія. Часопис" № 3'2022 необхідно не пізніше 31 жовтня 2022 року:

  1. Заповнити довідку про автора (посилання)
  2. На електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску. Вартість публікації становить 1000 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії. Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевчук_І.І._стаття, Шевчук_І.І._квитанція.

Середній час очікування публікації (від дня подачі до дня публікації) – 2–3 місяці (в залежності від фактичної кількості поданих авторами публікацій у конкретний випуск вісника).

Автори, які опублікують свою статтю в № 3'2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі впродовж поточного року і до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок у наступних номерах видання. Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час!

 Тематичні рубрики журналу:

  1. Медицина
  2. Біологія. Фармація
  3. Фізична терапія. Ерготерапія: гіпотези, проблеми, винаходи, дискусії
  4. Конференції, симпозіуми, конгреси

 У науковій статті мають бути такі структурні елементи:

  1. Мета дослідження
  2. Матеріали та методи дослідження
  3. Результати дослідження та їх обговорення
  4. Висновки 

Рубрика журналу.

Індекс УДК у верхньому лівому кутку сторінки.

Назва статті, анотація та ключові слова подаються англійською та  українською мовою. Об’єм кожної анотації – не менше 1800 символів з пробілами.

Анотація подається згідно вимог науковометричних баз як структурований реферат і повинна містити наступні виділені  елементи: мета роботи, методологія, наукова новизна, висновки.

Інформація про автора (авторів) подається англійською та українською мовою із зазначенням наступної інформації для кожного співавтора:

- прізвище та ім’я повністю;

- науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи та її повна адреса (вулиця, номер будинку, місто, область, країна, індекс);

- e-mail;

- номер ORCID (http://orcid.org/), Scopus-Author ID (вказується при наявності індексованих публікацій в Scopus).

Посилання на джерела в тексті подаються в круглих дужках із зазначенням: прізвища автора – кома – рік видання роботи – кома – сторінки, з яких відбуваються запозичення (Bibikov, 2010, pp. 25–34). Посилання на декілька джерел одночасно подається через крапку з комою (Bibikov, 2010; Pietrov, 2007; Ivanov, 2015), сторінки вказуються при необхідности.

У кінці статті розміщується список використаних джерел англійською мовою, оформлений згідно з міжнародним стандартом бібліографічного опису APA (American Psychological Association). Назви україно- та російськомовних джерел подаються транслітерацією, а у квадратних дужках – надається переклад.

Використані джерела розташовуються  у списку за абеткою і не нумеруються.

Редакція здійснює отримання та реєстрацію DOI для статей.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Технічні вимоги:

Обсяг статті – від 12 до 20 сторінок, формату А4 (297 x 210), береги: ліворуч – 25 мм, праворуч, зверху та знизу – 20 мм, набраних в редакторі Microsoft Word. Увесь текст статті, бібліографічний список, анотації тощо друкують шрифтом Times New Roman, розмір – 14 пт, інтервал - полуторний. Якщо стаття містить таблиці, формули і (або) ілюстрації, то вони повинні бути компактними, мати назву, шрифт тексту – Times New Roman, розмір – 12 пт. Розмір таблиць та ілюстрацій не повинен бути більше ширини сторінки. Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Рисунки і таблиці на альбомних сторінках не приймаються.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Середній час очікування публікації (від дня подачі до дня публікації) – в середньому 2–3 місяці (в залежності від фактичної кількості поданих авторами публікацій у конкретний випуск вісника).